<p>Talaşlı imalat, bir malzemeye istenen özellikleri kazandırmak için, iş parçası üzerinden tabaka şeklinde malzeme kaldırma işlemidir. Talaşlı imalat özellikle yüzey, şekil ve boyut kazandırmaya yaramaktadır. Malzeme tabakasına talaş denir. Kesici takımlar yardımıyla kalıp malzemenin, istenilen şekle ulaşması talaşlı imalat ile olur. Talaşlı imalatın gerçekleşebilmesi için birtakım makinelere gereksinim vardır.</p><p>Biz Oremac Türkiye olarak talaşlı imalat tesisimizde ihtiyaç duyulan tüm makineleri bulunduruyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda talaşlı imalatlarımızı gerçekleştiriyoruz.</p>
 

 
 

Talaşlı imalat tesisi

Talaşlı imalat, bir malzemeye istenen özellikleri kazandırmak için, iş parçası üzerinden tabaka şeklinde malzeme kaldırma işlemidir. Talaşlı imalat özellikle yüzey, şekil ve boyut kazandırmaya yaramaktadır. Malzeme tabakasına talaş denir. Kesici takımlar yardımıyla kalıp malzemenin, istenilen şekle ulaşması talaşlı imalat ile olur. Talaşlı imalatın gerçekleşebilmesi için birtakım makinelere gereksinim vardır.

Biz Oremac Türkiye olarak talaşlı imalat tesisimizde ihtiyaç duyulan tüm makineleri bulunduruyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda talaşlı imalatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

 
 
Oremac Türkiye
 
 
 
Hanlı Sakarya Mah. ATSO Sanayi Sitesi J Blok No: 27 Arifiye/SAKARYA
0 532 4767008
0 507 5948055
info@oremac.com.tr
 
 
 
 
® 2024 OREMAC TÜRKİYE
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.