<p>Ülkemiz, sahip olduğu doğal kaynaklar açısından önemli bir potansiyele sahiptir. Bu kaynaklar verimli bir şekilde değerlendirilmelidir. Makine sektörü, mühendislik sanayilerinin önemli bir bölümüdür ve Avrupa Birliği ekonomisinin başlıca dayanağı ve önemli temel direğidir.</p><p>Bu sebeple sektörde yer alan maden makineleri imalatı gerçekleştiren firmamız Oremac Türkiye, talepler doğrultusunda maden makinelerini en kaliteli şekilde üretmektedir.</p><p>Maden makineleri imalatını titizlikle sergileyen Oremac Türkiye, sadece imalat ile kalmayıp onarım ve bakım hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. </p>
 

 
 

Maden Makineleri İmalatı

Ülkemiz, sahip olduğu doğal kaynaklar açısından önemli bir potansiyele sahiptir. Bu kaynaklar verimli bir şekilde değerlendirilmelidir. Makine sektörü, mühendislik sanayilerinin önemli bir bölümüdür ve Avrupa Birliği ekonomisinin başlıca dayanağı ve önemli temel direğidir.

Bu sebeple sektörde yer alan maden makineleri imalatı gerçekleştiren firmamız Oremac Türkiye, talepler doğrultusunda maden makinelerini en kaliteli şekilde üretmektedir.

Maden makineleri imalatını titizlikle sergileyen Oremac Türkiye, sadece imalat ile kalmayıp onarım ve bakım hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. 

 
 
Oremac Türkiye
 
 
 
Hanlı Sakarya Mah. ATSO Sanayi Sitesi J Blok No: 27 Arifiye/SAKARYA
0 532 4767008
0 507 5948055
info@oremac.com.tr
 
 
 
 
® 2024 OREMAC TÜRKİYE
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.