<p>Oremac Türkiye, kalite standartlarına uygun genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak maden makinelerinin onarımını yapmaktadır.</p><p>Üretimini ve onarımını yaptığı maden makinelerinin tüm problemlerinde müşterilerinin yanında olan Oremac Türkiye, makine onarımını en kısa sürede gerçekleştirmektedir.</p>
 

 
 

Maden Makineleri Onarımı

Oremac Türkiye, kalite standartlarına uygun genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak maden makinelerinin onarımını yapmaktadır.

Üretimini ve onarımını yaptığı maden makinelerinin tüm problemlerinde müşterilerinin yanında olan Oremac Türkiye, makine onarımını en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 
 
Oremac Türkiye
 
 
 
Hanlı Sakarya Mah. ATSO Sanayi Sitesi J Blok No: 27 Arifiye/SAKARYA
0 532 4767008
0 507 5948055
info@oremac.com.tr
 
 
 
 
® 2024 OREMAC TÜRKİYE
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.