<p>Maden çıkarmak için başladığınız bu yolda ihtiyacınız olan tüm maden makinelerini Oremac Türkiye'den temin edebilirsiniz. Aynı zamanda onarım ve bakım hizmetini de Oremac Türkiye'den alabilir, tecrübeli personelleri ile birlikte çalışabilirsiniz.</p><p>Oremac Türkiye'nin bir diğer hizmeti de maden tesisleri kurulumunu yapmaktır. Projeniz doğrultusunda sektörünüze göre tesisinizi tasarlayıp uygun makineler ile kurulumunu tamamlamaktadır.</p>
 

 
 

Maden Tesisi Kurulumu

Maden çıkarmak için başladığınız bu yolda ihtiyacınız olan tüm maden makinelerini Oremac Türkiye'den temin edebilirsiniz. Aynı zamanda onarım ve bakım hizmetini de Oremac Türkiye'den alabilir, tecrübeli personelleri ile birlikte çalışabilirsiniz.

Oremac Türkiye'nin bir diğer hizmeti de maden tesisleri kurulumunu yapmaktır. Projeniz doğrultusunda sektörünüze göre tesisinizi tasarlayıp uygun makineler ile kurulumunu tamamlamaktadır.

 
 
Oremac Türkiye
 
 
 
Hanlı Sakarya Mah. ATSO Sanayi Sitesi J Blok No: 27 Arifiye/SAKARYA
0 532 4767008
0 507 5948055
info@oremac.com.tr
 
 
 
 
® 2024 OREMAC TÜRKİYE
Tüm hakları saklıdır.
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.